پنجره ترمال بریک

در و پنجره ترمال بریک (برک)

پنجره ترمال بریک

پنجره ترمال بریک یا برک چیست thermal break windows ، نصب و نصاب پنجره ترمال بریک ، ساخت ، سازنده و تولید کننده پنجره های ترمال برک یا بریک ، قیمت ، خرید و فروش و شرکت مجری و اجرای پنجره های ترمال برک در تهران و کرج ، عکس و نمونه تصاویر پنجره های ترمال برک (بریک) ،

پنجره ترمال بریک

امروزه به علت افزایش مصرف انرژی اغلب افراد به دنبال عایق بندی بهینه و مناسب برای خانه دفترکار و ویلاهای خود میباشند.

پنجره ترمالبریک برایط راحی نما و نصب درساختمانهای تازه ساز انتخابی مطمئن و به صرفه است که میتوان حتی به جای پنجره های قدیمی جایگزین شود.

پنجره ترمال بریک ازجنس آلومینیوم میباشد که هم زیبا و هم بادوام است که میتواند بدون هیچگونه خللی سالها مورد استفاده قرارگیرد.

پنجره ترمال بریک به صورت دوجداره تولید می‌شود و عایق مناسب صوتی وحرارتی و برودتی برای ساختمان خواهد بود.

پنجره ترمالبریک به علت آلومینیوم دارای ظاهری درخشان و جذابیت خاصی  میباشد که در رنگها و طرحهای متنوع تولید میشود این پنجره بدون اینکه فضای یاز منزل را اشغال کند و محدودیت در چیدمان داشته باشد باعث شده طرفداران و مخاطبان خود را جذب کند..

به علت نصب آسان این امکان را در ساختمانهای مرتفع و ابعاد وسیعی هم فراهم میسازد.

پنجره ترمال بریک به علت دو جداره بودن و قابهای مختلف عایقبندی مناسب درفصول سرد سال خواهد داشت.

این نوع قابهای ترمال بریک گزینه مناسبی برای ساختمان و درب ساختمان و درب بالکن خواهد بود و استحکام کافی نه تنها دربرابرضربه بلکه در مقابل افرادیکه قصد ورود غیر مجاز به ساختمان را دارند جلوگیری میکند.

پنجره ترمال برای پنجره هایی هستند که در ساخت آن از دو فریم آلومینیومی استفاده می‌شود و یک فضای خالی بین این دو فریم آلومینیوم دارد وبه همین علت از هدر رفتن انرژی جلوگیری می‌کند طراحی پنجره ترمال بریک عبور صداهای بلند و گرما وسرمای شدید را ازاینطرف در یا پنجره به طرف دیگر به حداقل میرساند این ویژگی پنجره ترمال بریک به شکست حرارتی معروف میباشد در کنار این ویژگی پنجره ترمال بریک زیبایی خاصی برای ساختمان و نمای پروژه شما خواهد داشت.


جدیدترین مطالب :

دسته بندی مطالب :مدیریت