ورق کامپوزیت نما

ورق کامپوزیت نما

ورق کامپوزیت نما

نمای ساختمان با ورق کامپوزیت،ورق کامپوزیت در تهران و کرج،ورق های کامپوزیت نما،ورق کامپوزیت ساختمانی،ابعاد ورق کامپوزیت نما،ورق کامپوزیت چیست؟،قیمت ورق کامپوزیت نما،ورق کامپوزیت متری چند؟،چسب ورق کامپوزیت،ورق کامپوزیت خارجی،ورق کامپوزیت داخلی،عرض ورق کامپوزیت،عکس و تصاویر ورق کامپوزیت،ورق ضد حریق کامپوزیت،ضخامت ورق کامپوزیت، ضایعات ورق کامپوزیت،ورق کامپوزیت لاکچری،ورق کامپوزیت برای نما،لیست قیمت ورق کامپوزیت،ورق کامپوزیت ایرانی،ورق کامپوزیت ارزان،سایز ورق کامپوزیت،مزایا و معایب ورق کامپوزیت،قیمت و هزینه ورق کامپوزیت

مشخصات فنی ورق کامپوزیت آلومینیوم

ورق کامپوزیت آلومینیوم چیست؟

ورق کامپوزیت آلومینیوم متشکل از سه لایه شامل دو لایه ورق از جنس آلومینیوم به ضخامت ۳ تا ۵/۰ میلیمتر و یک لایه از مواد پلی اتیلنی به ضخامت ۳ الی ۵ میلیمتر می باشد لایه خارجی دارای یک پوشش آستر اپوکسی رزین و یک لایه PVDF جهت تثبیت رنگ می‌باشد. روی سطح ورق کامپوزیت آلومینیوم با یک لایه فیلم محافظت می‌شود.

ورق کامپوزیت آلومینیوم با توجه به ضخامت , نوع آلیاژ آلومینیومی لایه ها , نوع رنگ بکار رفته در پوسته بیرونی و نوع مواد بکار رفته در لایه میانی تنوع وسیعی را به ورق های مذکور می دهد که هر کدام از انواع آن کیفیت و کاربرد معینی را دارا می باشد.

مقاومت نسبت به تغییرات آب و هوایی محیطی ( رطوبت , حرارت و اشعه خورشید ) یکی از برجسته ترین خصوصیات ورق های آلومینیوم کامپوزیت در مقابل شرایط محیطی می باشد, در کشورهای گرمسیر و مرطوب ورق آلومینیوم کامپوزیت بی رقیب می باشد, بدلیل وجود پلی اتیلن فشرده در مرکز دو لایه آلومینیوم, ورق کامپوزیت آلومینیوم بهترین عایق حرارتی می باشد که باعث صرفه جویی در اتلاف انرژی در ساختمان می شود, همچنین به دلیل سطح بسیار صاف و صیقلی برای آلومینیوم, اشعه نور خورشید را باز تابانیده  و کمترین حرارت را از اشعه خورشید جذب می نماید. همچنین ورق آلومینیوم از مقاوم ترین فلزات در مقابل رطوبت می باشد و زنگ نمی زند و تغییر رنگ آن در مقابل سایر مصالح ساختمانی نما کمتر است.

پوشش نمای ساختمان با پانلهای بزرگ یا کوچک آلومینیومی در ابعاد دلخواه به ضخامت ۴ میلی متر متشکل از دو لایه ورق آلومینیوم و هسته داخلی آنها از پلی اتیلن و یا مواد معدنی ضد حریق و پوشش رویه از جنس رزینPVDF , اصطلاحاً ورق آلومینیوم کامپوزیت (Aluminum Composite Panels) خوانده میشود.


جدیدترین مطالب :مدیریت