نماکار برج مهراد

اجرای نمای برج مهراد

نماکار برج مهراد

نما کار برج مهراد کرج،اجرای نمای برج مهراد توسط شرکت آریا نمای آترا،آترا مجری نمای شیشه و کامپوزیت برج مهراد،اجرا کننده نمای شیشه و کامپوزیت برج مهراد،مجری نمای برج مهراد،نمای شیشه ای برج مهراد کرج،نمای کامپوزیت برج مهراد ،مجری نمای برج مهراد ،

شیشه های برج مهراد تشکیل شده از سه لایه لمینت برنز وسوپر کلیر شفاف میباشد که توسط شرکت آترا انجام گردیده. 

شرکت مهندسی تخصصی آریا نمای آترا با 14 سال تجربه با رزمه قوی درزمینه مشاوره ، طراحی ، تهیه وتامین مصالح واجرای نماهای ساختمانی مدرن وکلاسیک (ورق های کامپوزیت و فلزی ، چوب ، سرامیک خشک ، سنگ و آجر ، شیشه های فرملس و کرتین وال و نماهای آلومینیومی دو پوسته (، با اجرای نمای بیش از 300 پروژه در مناطق مختلف کشور این بار موفق به اخذ قرارداد و تهيه متريال و اجرای نمای کامپوزیت و تهيه متريال واجراي شيشه هاي سكوريت ، لمينت و دوجداره برج مهراد كرج یکی از بزرگترین برجهای کرج یعنی برج مهراد واقع در عظیمیه روبروی پمپ بنزین عظیمیه گردید که حدود 2500 متر نصب شیشه و حدود 700 متر کامپوزیت دارد در راستای احترام به دوستان کارفرما های قدیم ضمن تشکر از اعتمادی که به ما نموده اند این خبر را جهت آگاهی از روند روبه پیشرف شرکت آریا نمای آترا در سایت درج کرده و همچنین دوستان جدیدی که تا به حال تجربه همکاری با ماررا نداشته اند آمادگی خود را جهت خدمت رسانی در پیشبرد نمای پروژه مذکور اعلام می دارد.

شرکت مهندسی تخصصی آریا نمای آترا با اجرای کامپوزیت و شیشه برج مهراد کرج واقع در عظیمیه برگ زرینی به درخت تنومند سابقه خود افزوده و با نزدیک شدن به اتمام پروژه حتی در قسمت های داخلی پروژه هم به عنوان مجری قسمتهایی از طراحی داخلی برج در حال رایزنی و توافقات اولیه است لذا با استعانت از خداوند باری تعالی از تمامی دوستان و همکارانی که ما را در این امر یاری نموده اند ، خصوصاً از مدیریت محترم پروژه جناب آقای کاظمی و همچنین طراح مجموعه جناب آقای محمود کاظمی ، تشکر و قدردانی نموده و انشاالله بتوانیم در زمینه های دیگر هم به سازنده ها و فعالان حوزه ساخت و ساز در کرج و حتی تمام ایران یاری رسانده و بتوانیم باری از دوش ایشان برداشته و حداقل کاری کنیم که نگران نحوه اجرا ، کیفیت اجرا ، کنترل متریال و اجرا و . . . . نباشند . همچنین این شرکت آمادگی خود را جهت همکاری و خدمت رسانی به تمام پروژه های ساختمانی در دست احداث در اقصی نقاط ایران اعلام میدارد و امیدواریم باتامین نقطه نظرات کارفرمایان عزیز بتوانیم گامی موثردرپروژه های ساختمانی برداریم.

برج مهراد کرج


جدیدترین مطالب :

دسته بندی مطالب :مدیریت