نصب شیشه کرتین وال

نحوه نصب شیشه کرتین وال

نصب شیشه کرتین وال

نصاب شیشه کرتین وال در تهران و کرج،نحوه نصب شیشه کرتین وال،روش های نصب شیشه کرتین وال،طریقه نصب شیشه کرتین وال،استخدام نصاب شیشه کرتین وال،قیمت نصب شیشه کرتین وال،فیلم نصب شیشه کرتین وال،نصب کننده شیشه کرتین وال،قیمت و نحوه نصب نمای کرتین وال

نحوه نصب شیشه کرتین وال

در این روش با توجه به محاسبات لازم جهت اجرای نمای کرتین وال چند مدول در کنار هم و به صورت یک پنل آماده در کارخانه تولید و پس از نصب شیشه به محل کارگاه منتقل می گردد.

براکت های مخصوص اتصال این سیستم در کف و سقف پیش بینی و نصب می گردد و با اتصال پانل ها به این براکت ها در محل کارگاه و اطمینان از هوابندی و آب بندی کامل آن پروسه اجرای نما به اتمام می رسد.

قیمت اجرای نمای کرتین وال از متری 9.500.000 تا 20.000.000 ريال و در ابعاد بزرگتر تا 36.000.000 ریال نسبت به متریال وطرح محاسبه میگردد.  

در انتها و در توضیح بیشتر در خصوص اجرای نمای شیشه ای کرتین وال به مواردی به شرح ذیل می توان اشاره نمود که می بایست در انتخاب این روش ها مد نظر قرار گیرد.

با توجه به این که در روش استیک اجرای نمای کرتن وال برش کاری و انجام سوراخ کاری های لازم در جهت اتصالات مربوطه در کارخانه و با استفاده از دستگاه های مدرن برش کاری و cnc نسبت به انجام این عملیات در محل کارگاه از دقت بالاتری برخوردار است و عموما از طرف شرکت های تولید کننده پروفیل های آلومینیومی که خود طراح سیستم های اجرایی می باشند به عنوان روش استاندارد معرفی می گردد توصیه می شود مراحل اولیه کار در شرایط مذکور و در کارخانه انجام پذیرد. همچنین این شکل عملکرد در تسریع عملیات اجرایی در محل پروژه نیز موثر خواهد بود .

یکی دیگر از عوامل موثر در انتخاب روش های اجرایی و نوع نمای کرتین وال میزان تبادل انرژی (UW ) مورد نظر در یک ساختمان با توجه به سیستم گرمایش و سرمایش و تهویه هوا و همچنین موقعیت بنا به لحاظ ارتفاع قرارگیری و باز یا بسته بودن محوطه اطراف ان می باشد . تمامی عوامل مذکور با درنظر داشتن UW شیشه تعیین کننده این آیتم در سیستم اجرایی ساختار آلومینیوم نما با توجه به محاسبات استاتیکی می باشد.

%100   کیفیت اجرای کار با 3 سال گارانتی کار

کافیست با ما در تماس باشید !


جدیدترین مطالب :

دسته بندی مطالب :مدیریت