نصب شیشه فریم لس

نصب شیشه فریم لس

نصب شیشه فریم لس

روش نصب شیشه فریم لس،نحوه نصب شیشه فریم لس،طریقه نصب شیشه فریم لس نما،مزایا و معایب نصب شیشه فریم لس،مراحل نصب شیشه فریم لس،روش نصب نمای شیشه ای فریم لس،قیمت نصب شیشه فریم لس، هزینه نصب نمای شیشه ای فریم لس،نصب شیشه فریم لس دوجداره،نصب شیشه فریم لس ساختمان

روش و مراحل تولید نمای شیشه ای فریم لس ویا کرتین وا ل

مراحل تولید نمای شیشه ای فریم لس روش نصب نمای شیشه ای فریم لس ، مراحل روش نصب نمای شیشه ای فریم لس

واحد آنودایز و عملیات قبل از رنگ نمای فریم لس

ابتدا پروفیل ها و قطعات در بسته های مخصوص قرار می گیرند، سپس بوسیله جرثقیل وارد وان های مختلف شده و تا برای کامل سازی عملیات زیرسازی در وان های مختلف غوطه ور بمانند.

واحد رنگ نمای فریم لس

پروفیل های زیر سازی شده طی فرایندی به داخل کابین پاشش رنگ منتقل می گردند. پروفیل ها پس از آن وارد کوره پخت رنگ میشوند سپس به مرحله بعدی منتقل میشوند.

واحد آنودایز نمای فریم لس

آنادایز می تواند ارتباط لایه زیرین فلز را تا اندازه ای با محیط قطع کرده و موجب محافظت فلز شود. لایه آنادایز به سبب ویژگی های منحصر به فرد از قبیل سختی بالا ، سبکی، مقاومت در برابر خوردگی و سایش، رنگ پذیری، عایق الکتریسیته، هدایت گرمای بالا و… در ساخت اغلب چهار چوب های در و پنجره، اجزای ماشین ها، ورق، پروفیل ها و… استفاده نمود.

واحد رنگ های پودری الکترو استاتیک نمای فریم لس

از جمله مزایای رنگهای پودری می توان به تنوع رنگ و طرح، درصد براقیتهای متفاوت، سازگاری با محیط زیست، کیفیت و استحکام بالا دارا بودن قابلیت شستشو و مقرون به صرفه بودن آنها اشاره کرد.

مرحله برش کاری نمای فریم لس

پروفیل های رنگ شده طبق ابعادی که بر حسب اندازه گیری انجام شده از ساختمان بوسیله رایانه محاسبه شده و توسط اره های خاص بریده میشوند.

مرحله فرزکاری نمای فریم لس

پروفیل های برش خورده برای تعبیه محل قفل یراق آلات و ایجاد آبرونی پنجره ها به محل فرز کاری منتقل می گردند.

مرحله پرس کاری و سوراخکاری و شیار زنی نمای فریم لس

در این مرحله شکافها و شیارهای مختلف مورد نیاز بر روی نقاط خاص پروفیل ها ایجاد میگردد.

مرحله مونتاژ نمای فریم لس

مونتاژ نسبت به تیپ بندی پنجره ها به صورت های مختلفی انجام میگیرد از جمله: گوشه های خاص، پیچ های آهنی، پانچ را نام برد که علاوه بر سرعت، دارای دقت، ظرافت و کیفیت بسیار بالا می باشند.

 برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


جدیدترین مطالب :

دسته بندی مطالب :مدیریت