قیمت نمای کامپوزیت

قیمت نمای کامپوزیت

قیمت نمای کامپوزیت

قیمت نمای ساختمانی کامپوزیتقیمت نمای کامپوزیت کرج،نمای کامپوزیت کرج،قیمت نمای کامپوزیت در تهران و کرج،هزینه کامپوزیت نمای ساختمان،هزینه نمای کامپوزیت،نرخ نمای کامپوزیت،نرخ کامپوزیت نمای ساختمان، قیمت نمای کامپوزیت مغازه،قیمت کامپوزیت نمای بیرونی ساختمان،قیمت کامپوزیت برای نمای ساختمان،قیمت نمای کامپوزیت ساختمانی مسکونی،قیمت نمای ساختمان کامپوزیت،نرخ کامپوزیت نمای ساختمان،نمای کامپوزیت و قیمت،استعلام قیمت روز نمای کامپوزیت ساختمان

قیمت کامپوزیت نمای ساختمان

قیمت،هزینه اجرای نمای کامپوزیت به دلیل نوسان قیمت به قیمت اجرای نمای کامپوزیت مراجعه نمایید.

برای استعلام قیمت فروش ورق کامپوزیت به دلیل نوسان قیمت با ما در تماس باشید

قیمت و نحوه اجرای نمای کامپوزیت نسبت به طراحی نمای

ساختمان شما توسط این مجموعه براورد واعلام میشود.

شرایط گارانتی محصولات وخدملت نما:

  3 سال گارانتی اجرا نمای کامپوزیت 

15 سال گارانتی ورق کامپوزیت پیشنهادی شرکت به مشتریان .

شرکت مهندسی آریا نمای آترا به عنوان تامین کننده و مجری نمای کامپوزیت( composite ) با 14سال سابقه اجرایی درخشان و موفق در این زمینه در خدمت متقاضیان بوده و آماده ی همکاری با پیمانکاران و فعالان در حوزه ی ساخت و ساز می باشد.

تعرفه ، قیمت ، فروش واطلاعات کامل در مورد ورق کامپوزیت پرمیوم باند

قیمت ها نسبت به رنگ وضخامت کویل آلومینیومی تایین گردیده که مینتوانید در جدول روبه رو مشاهده نمایید.

ورق کامپوزیت آلومینیوم چیست !؟

ورق کامپوزیت آلومینیوم یک متریال نمای ساختمان می باشد متشکل از یک هسته ی فوم مانند که توسط دو پوسته ی آلومینیوم بیرونی احاطه شده است. این پنل ها ویژگی های مشترک زیادی با پنل های ساندویچ چوبی به اشتراک می گذارند اما دارای نسبت مقاومت به وزن بالاتری هستند. هسته ی اصلی این پانل ها متشکل از یک فوم عایق مانند پلی اتیلن و یا پلی استایرن است که هر دو در کاهش انتقال حرارت از طریق دیواره موثر هستند. با ترکیب این هسته ی عایق و پوسته های آلومینیوم به یک پنل واحد، سازندگان ساختمان و نصاب های نما قادر به نما بخشیدن به دیواره ها و دیگر بخش های ساختمان با سرعت بالا و آسانی اجرا هستند.

برای آگاهی از قیمت های بروز کامپوزیت لطفاً تماس بگیرید .


جدیدترین مطالب :

دسته بندی مطالب :مدیریت