اجرای ورق کامپوزیت

اجرای ورق کامپوزیت

اجرای ورق کامپوزیت

هزینه اجرای ورق کامپوزیت،نحوه اجرای ورق کامپوزیت،اجرای ورق کامپوزیت در استان البرز،دستمزد اجرای ورق کامپوزیت،قیمت اجرای ورق کامپوزیت،جزئیات اجرای ورق کامپوزیت،اجرای ورق کامپوزیت در تهران و کرج،مراحل اجرای ورق کامپوزیت

نحوه اجرا ورق کامپوزیت پانل های ورق کامپوزیت به صورت شیت غیر انعطاف می باشند و جهت تغییر شکل و یا ایجاد قوس لازم است که عملیاتی بر روی آن صورت گیرد 

پانل های  ورق کامپوزیت به صورت شیت غیر انعطاف می باشند و جهت تغییر شکل و یا ایجاد قوس لازم است که عملیاتی بر روی آن صورت گیرد .

نحوه اجرا ورق کامپوزیت

جهت ایجاد خم در زوایای مختلف از مته های مخصوص در اشکال مختلف استفاده می شود که در این امکان را می دهد که زوایائی در ورق حتی تا 135 درجه را ایجاد نمود ، در حالی که در مصالح دیگری همچون سنگ و شیشه این امر امکانپذیر نمی باشد .در تصاویر زیر دستگاه شیار و برش به همراه تیغهای مخصوص آن نمایش داده شده است .

نحوه اجرا ورق کامپوزیت
البته لازم به ذکر است جهت شیار و برش می توان از دستگاه تمام مکانیزه زیر استفاده که قابلیت خودکار شیار و برش ورقهای کامپوزیت رابرمبنای نقشه های ارائه شده از روی سیستم را بدون هیچ گونه خطائی دارد .که از هر گونه خطای انسانی اندازه گیری چشمی نیز جلوگیری می شود .
نحوه اجرا ورق کامپوزیت
در نهایت ورق های شیار و برش شده ، خم کاری شده و مطابق با نقشه نبشی گذاری خواهند شد .و سپس با توجه با نقشه بر روی زیرسازی پیچ خواهند شد .
نحوه اجرا ورق کامپوزیت
روش اجرای کلی نمای کامپوزیت به دو روش FIX و HANG در ایران اجرا می شود .که در تصاویر زیر مقاطعی از نحوه اجرای آن ارائه گردیده شده است .
نحوه اجرا ورق کامپوزیت
و در نهایت ورقهای کامپوزیت نصب شده به دو روش فوم و سیلیکون و یا لاستیک عایق و هوابندی می شوند .تا از نفوذ هر گونه رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری شود .


جدیدترین مطالب :

دسته بندی مطالب :مدیریت